Безліч проектів рано чи пізно доходять до стадії, коли потрібно вирішити: або автомобіль залишається придатним для щоденного використання, або перекроюється для перетворення в повноцінний шоу-кар. Але Джо Хориску не довелося вибирати. Його автомобіль без варіантів повинен був залишитися повсякденним, але при цьому претендувати на одну з найпрестижніших нагород для шоу-карів Ridler Award. І Джо відмінно впорався з поставленим завданням. Коли його універсал Impala 1961 року з’явився на виставці Detroit Autorama 2016 року, про неї почали говорити всі і навіть судді, присудивші вже знаменитій Impala нагороду Pirelli Great 8 внесли у список фіналістів Ridler.

1.

 

2.

 

3.

 

4.

 

5.

Адже якщо і є справжній фанат Impala 1961 року, то це Джо. Його першою новою машиною (давним-давно) стала 350-сильна Impala 1961 року з 5,7-літровим двигуном і 4-ступінчастим автоматом (самий великий і швидкий мотор Chevy на той момент). Через 50 років він зібрав білий Bubbletop 1961 року з 600-сильним біг-блоком Merlin обсягом 8,8 літрів. Та машина взяла нагороду Street Shaker від журналу Street Rodder.

6.

Плани на останню Impala були дещо інші і трохи більш амбітні. За словами Джо, все почалося з того, що я хотів зібрати концепт 2-дверний Impala, якою вона могла б стати після відходу моделі Nomad. І Джо проект почав з того, з чого і почати дизайнер з Детройта, з начерків. Тому він об’єднався з Еріком Брукхаймером. Як він сказав, Брукхаймер чудово зрозумів його ідеї та перші начерки вийшли відмінними. І протягом наступного дев’яти років було ще багато різних ідей і малюнків, які треба було втілити в життя.

7.

 

8.

 

9.

У одного в Арізоні як раз знайшлася Impala, яку можна було перетворити в концепт. Проект Double Bubble почався з Ларрі Стюарта з One Off Rod & Custom Inc., що в Міддлтауні, Делавер. Також при будівництві допомагав Jesse Greening з Greening Auto Company).

10.

 

11.

Оригінальна стратегія щодо зміни верху включала в себе подовження дахи з використанням даху від Pontiac 1961 року. Я зрізав дах з Pontiac і прилаштував її до мого Chevy для того, щоб створити подвійний міхур, пояснив Джо. У ідеї був сенс, але не все вийшло так, як треба. Тому незабаром дах повністю виготовили з нуля. Багато сил і коштів було витрачено на створення цього унікального автомобіля.

12.

 

13.

Над 6,7-літровим мотором попрацювали майстри Carma Performance, а зістикований він з 5-ступінчастою “механікою” Tremec. А ось над салоном працював Підлогу Аткінс, перетянувший всі його елементи в тканину і шкіру світло-коричневих відтінків.

14.

 

15.

 

16.

 

17.

 

18.

 

19.

 

20.

 

21.

 

22.

 

23.

 

24.

 

25.

 

26.

 

27.

 

28.

 

29.

 

30.

 

31.