Дитину батьки мріють повести її на лікування до Німеччини

У січні у 2-річної Ярославки з'явилося новоутворення, яке швидко росло і за направленням лікарів з м.Шостка в Суми була зроблена операція з видалення новоутворення. Реабілітація пройшла успішно, дівчинка була активною, енергійною, але в кінці березня з'явилося нове утворення, вже в іншому місці.

«Поставили діагноз герміногенна пухлина. Це вроджена пухлина. Хіміотерапію потрібно було робити ще після 1 операції в січні. А так як Ярославі перед операцією зробили неточне обстеження, характер пухлини був встановлений не вірно, відповідно втратили багато часу і шансів на успіх! Нас готові прийняти до Німеччини на лікування, але це 20000 тисяч євро для початку», – розповідають рідні дівчинки.

 Для молодої сім'ї, де тато водій, а мама вчитель – сума для лікування дівчинки просто нечувана! Зараз дівчинка почала лікування в Сумах, адже втрачати жодного дня не можна. Батьки ведуть збір у соціальних мережах, але він йде недостатньо активно, тому вони просять про допомогу у всіх небайдужих.

«Ми віримо в добро, ми віримо в світле майбутнє нашої малої і прошу вас не залишатися байдужими !!! Допоможіть хто чим може! Хто добрим словом, хто молитвою, хто фінансово!» – просить мама дитини

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Карта Шевцов Роман 5168742726969904

Карта Шевцова Євгена 5168757342738939