Дитину рятують в реанімації лікарні Дніпра

У два місяці Олексійку лікарі після стандартних аналізів поставили діагноз “стафілакок” і заборонили грудне вигодовування, але переведення на суміші мало вкрай важкі наслідки.

«Десь через місяць після введення суміші у дитини почався рідкий стул і блювота, ми звернулися в лікарню, нас терміново госпіталізували. Через кілька днів в стаціонарі у малюка було сильне зневоднення. Точний діагноз поставити так і не змогли. Як виявилося, антибіотиком вбили кишкову флору, стан малюка сильно погіршився і його терміново перевели в Дніпро», – розповідає мама малюка.

Зараз за подальше життя дитини боряться тамтешні лікарі, малюк втрачає сильно вагу і білок.

«Поки годують через вени, тобто не може взагалі нічого, навіть, через катетер. 20 грам їсть і живіт здувається і все виходить назад. Допомога дуже потрібна. Нам виписали препарат якого немає в Україні. За 2 тижні тижні реанімації ми витратили все, що у нас було. Лікування дуже дороге і тривале. Відновлення флори тривати кілька місяців, а день в реанімація 1-2 тисячі гривень», – бідкається мама Олексійка і просить про посильну фінансову допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7554 4294 7251

 Юріціна Дарина Володимирівна