Донором печінки стане батько малечі.

У Маріуполі батьки намагаються врятувати 5-місячну Даринку. В дівчинки важке захворювання і допомогти вижити може лише пересадка печінки. Донором має стати батько немовля. Операцію мали зробити ще на початку квітня, але до того часу родина так і не змогла зібрати необхідну суму. На порятунок доньки в них лишилось кілька днів, передає ТСН.

Наразі в немовляти перша стадія цирозу, ця хвороба вже не лікується. У свої 5,5 місяців Даринка виглядає не більше, ніж на три.  Жовта шкіра та очі вказують на стрімкий розвиток хвороби. Донором для доньки має стати батько. 

Прооперувати дівчинку зголосилися в Італії, але вартість лікування для сім'ї захмарна  – 115 тисяч євро тільки за операцію, не враховуючи переїзду та проживання.

Дуже вболіває за сестричку чотирирічний Даня. Через те, що їй не можна хворіти, хлопчика забрали з садочка, аби він не приніс інфекцію, і він майже не виходить на вулицю.

До 20-го квітня родині Романових треба зібрати ще майже 20 тисяч євро, яких не вистачає на операцію і перебування в клініці. За словами лікарів, це – чи не останній шанс врятувати маленьку Дарину.

Реквізити для допомоги:

Картка батька: Приватбанк 5168 7573 1893 7507, отримувач – Євген Романов.

Кореспондент ТСН Яків Носков