Дитині потрібно пройти дороге лікування

Піляєв Кирило рік тому відчув гострий біль в стегні лівої ноги і у нього підскочила температура. Мама хлопчика, яка виховує сина сама, звернулась до лікарів і у дитини припустили реактивний артрит тазостегнового суглобу. Але жодне лікування не допомагало, тож почалися ретельніші обстеження і дослідження, які виявили справжню причину болю –  рак крові – гострий лімфобластний лейкоз.

«Зараз Кирило перебуває на лікуванні в міській дитячій лікарні м.Харкова. Для повного лікування показано провести курс хіміотерапії і 6 блоків високодозової хіміотерапії, а також опромінення. Початок лікування вже пройдено і є хороший результат – він в кістково-мозковій ремісії. Є побічний ефект від хімії», – каже мама хлопчика.

Рідні допомагають мамі хлопчика справитись з фінансовими викликами при лікуванні, також допомагає і благодійний фонд, але цих грошей замало.

«Лікування лейкозу дуже дороге і для ефективності лікування необхідні препарати-оригінали, які набагато дорожчі за аналоги, а також потрібні гроші на супроводжуючу терапію. Дуже просимо допомогти нашій родині зібрати кошти і вилікувати нашого Кирюша. Потрібно 60-70 тисяч грн», – каже мама хлопчика і просить допомогти.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк

№ карти 5168 7573 7189 0791

 Піляєва Олена Євгенівна