Юнаку потрібна ТКМ за кордоном.

18 квітня 2018 року Назар був госпіталізований у Київську обласну клінічну лікарню з підозрою на лейкоз, який згодом підтвердився.

15-річному юнаку було призначено п’ять блоків хіміотерапії та дев'ять сеансів опромінення, після яких настала очікувана ремісія і його виписали додому на підтримувальну терапію.

«Здавалося ніби вже саме страшне позаду, та всі наші сподівання і віра виявились марними. 26 грудня 2018 року після планової здачі аналізу крові Назарчика було знову госпіталізовано у зв’язку з підозрою на рецидив», – розповідає батько хлопчика.

Зараз юнаку знову призначили лікування, але лікарі констатують, що досягнути повного одужання буде неможливо без проведення аллогенної трансплантації кісткового мозку.

Батьки як донори для сина не підійшли, а братів чи сестер у хлопчика немає. Тому дитину потрібно везти на трансплантацію закордон. Сума, яка потрібна, перевищує 100 тисяч доларів.

«Звертаємося до вас про допомогу,  бо ми не в силі оплатити таку дорогу операцію, всі знайомі і друзі, хто чим зміг нам вже допомогли, ми назбирали всього 60 тисяч гривень, звісно ж це маленька краплинка, але вдячні людям і за це.  Просимо Вас, будьте милосердні, допоможіть нам врятувати життя нашого єдиного сина Назарчика», – просить батько хлопчика.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанку 5168 7573 4050 6437 на ім'я Бойко Вадим Петрович

https://www.facebook.com/VADISTO