Батьки дитини не можуть самостійно зібрати потрібні кошти.

Дана Закрепа з’явилася на світ разом ще з своїми сестричкою і братиком передчасно, лише на 32 тижні вагітності. І, на жаль, лише вона з трійні виявилась настільки сильною, щоб вхопитись за життя.  

«Реанімація, ШВЛ, зупинки дихання, гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, анемія недоношених 2 ступеня, ОРВІ. Весь цей час Даночка боролася за своє життя всіма силами, дві зупинки дихання, місяць в кувезі (не могла зберігати тепло) і дуже погано набирала в вагу. Стан дитини перших 1,5 місяці розцінювався як важкий», – пригадує мама дівчинки.

Зараз Дані вже 3 рочки у неї ДЦП, спастичний тетрапарез з стійкими рухливими порушеннями (за GM FCS 4 ступеня), затримка розвитку.

«Всі ці три роки ми вчимося ковтати, жувати, але сидіти і ходити ми так і навчилися, нам дуже заважає тонус в ногах і в руках. Ми посилено займаємось з дитиною, їздимо на реабілітації, Дана показує хороші результати по відновленню: поліпшується рухливість ніжок, почала правою рукою тягнутися і брати іграшки, перевертатися з боку на бік, з живота на спину і назад, з положення лежачи на животі намагається повзати», – розповідає мама дівчинки.

Стан Дані і наділі можна поліпшувати, поки вона маленька є шанси «навчити» її тіло рухатись.

«Ми не опускаємо рук. Але реалії такі, що нам, ніяк не осилити дорогі реабілітації, а вони дуже потрібні Данусці. Дуже просимо допомоги для нашої донечки. У цьому році дуже хочемо з'їздити до Харкова і до Трускавця. Просимо допомоги», – просить мама дитини.

 Реквізити для допомоги:

 карта Приватбанку 5168 7426 0406 4307

Смоляга Анна Володимирівна.