Жінці потрібна посилена реабілітація

Галина Пархомець вже 6 місяців перебуває у різних лікарнях, бо вимушена боротися з тяжким аутоімунним захворюванням, яке призвело до того, що жінку з кінця жовтня паралізувало ноги.

«Якщо її не лікувати, то процес пошириться на руки та головний мозок з летальним кінцем. Починаючи з кінця жовтня 2018 ми звернулись до всіх головних державних медичних установ м. Киева, консультувались у провідних нейрохірургів. Ніхто з них не міг поставити заключного діагнозу, просто відправляли додому помирати. Поставити робочий діагноз та розібратись з лікуванням допоміг приватний центр нерореабілітації, де з кінця листопада ми проходимо лікування», – розповідає син Галини.

Проте під час лікування у жінки виникли виникло ускладнення, яке потягло за собою клінічну смерть. Лікарям вдалося її врятувати, і тепер реабілітація триває знову з самого початку.

«Зараз є позитивні зміни в тазу, далі повинні включитись стегна, за ними колінні суглоби. Реабілітація нам обходиться в 150 тисяч гривень щомісячно. Всі наші заощадження майже вичерпались, так швидко за місяць фізично не можемо зібрати такої суми, але ми дуже хочемо, щоб мама залишилась живою, більш нічого у Господа не благаємо! Допоможіть, будь ласка, фінансово, у кожного різні статки, але ми будемо безмежно вдячні за будь- яку допомогу», – просять діти Галини.

Реквізити для допмомоги:  

ПриватБанк:

Немцева Оксана(дочка)4149497857574992

Пархомець Олександр(син)4149497870727510