Дівчинка втратила всі навички, але завдяки наполегливій праці тепер є членом параолімпійської збірної.

16-річна Поліна зараз успішна спортсменка – майстер спорту з плавання, член параолімпійської збірної України, вона в світовому рейтингу плавців займає 7 місце і у неї є всі шанси 2020 року поїхати на Олімпіаду. Але у 2016 році дитина перенесла інсульт.

«Причиною інсульту був герпетичний васкуліту і вроджені проблеми з серцем, які пізніше усунули. Дівчинка після інсульту не ходила, не сиділа, не розмовляла. Лікарі не давали ніяких позитивних прогнозів, навіть пропонували від неї відмовитися. За 12 років нам вдалося поставити її на ноги і повністю відновити мову. Зараз вона дуже добре навчатися у звичайній школі, на превеликий жаль, наслідками інсульту став параліч всієї правої сторони тіла, права нога і рука помітно менше, через деформацію суглобів, у неї сильний біль», – розповідає мама Поліни.

Через це дівчинці довелося лягати на операційний стіл. Минулого року були вже три вдалі операції на нозі. Надалі Полю чекає операція на руці і подальша реабілітація.  

«Ми назбирали гроші на операцію і реабілітацію, але наш дідусь серйозно захворів. І гроші, які ми назбирали пішли на його лікування. А операцію доньці відкладати не можна. Але і робити її без подальшої реабілітації теж марно. Прошу вас допомогти зібрати нам гроші, яких бракує на реабілітацію»», – просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанка 4731 2191 0807 1998 Шило Олена Сергіївна