На дитину чекають у клініці в Угорщині.

Симптоматична фокальна епілепсія, аномалія розвитку головного мозку, внутрішня гідроцефалія, затримка психомоторного розвитку, стан після операції вентрикулеоперитонеального шунтування – це діагноз Нагорної Варвари.

“Хочу звернутися до Вас за допомогою. Моя маленька дівчинка Варя з 1,5 місяця бореться за своє щасливе дитинство, ми за цей час пережили дуже багато, навчилися боротися з епілепсією і перемогли її, гідроізоляція головного мозку – і Варя теж стала переможцем. Тепер моїй дівчинці, яка бореться з таким страшним діагнозом, потрібна реабілітація”, – розповідає мама дівчинки.

Потрібне лікування надають лікарі в Угорщині, вже після двох реабілітацій у дитини з'явилися позитивні результати в її розвитку. 

“У Варюші є хороші результати – з'явилася опора на ноги, руки. Сидимо з підтримкою, але дуже старається, почала утримувати голову, крокуємо з маминою підтримкою, їмо з ложки. Варюша стала більш активною дитиною. Благаю кожного з Вас, допоможіть моїй дитині, наша сім'я не в змозі оплатити всі лікування, працює лише тато, в сім'ї четверо дітей. 10137 євро – річний курс реабілітації – сума для нашої сім'ї нереально величезна”, – розповідає мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4731 2191 0198 9725

Нагорна Ганна Олександрівна