Дитина має проходити посилену реабілітацію.

Матов Мар’яна народилася при важких пологах на 35 тижні вагітності, і через асфіксію у крихітки постраждав мозок. Це потягло за собою проблеми у здоров’ї дитини.

Зараз діагноз Мар’яни – ДЦП,  затримка психічного та мовного розвитку. У свої два роки вона вже самостійно сидить, стоїть (тримаючись за опору) але не ходить і не розмовляє.  «Дуже відстаємо в своєму фізичному і психоемоційному розвитку від своїх однолітків. Лікарі кажуть, що наша дитина  дуже цілеспрямована і перспективна,  але необхідні постійні реабілітації та заняття з різними фахівцями (ЛФК, масаж, бобат-терапевт, логопед, психолог,  ортопедична корекція, плавання, іглотерапія і багато іншого)», – розповідає мама Мар’янки.

Це все тягне за собою велике фінансове навантаження на бюджет родини. Вони вже самостійно не можуть впоратись з рахунками на лікування, але відмовитись від реабілітації, означає поставити хрест на розвитку дитини. Тож родина дівчинки шукає всі можливі шляхи збору коштів.

« У  нас  попри  усі  зусилля,  не  вистачає коштів, тому ми наважились просити допомоги у людей. Крім постійної реабілітації, ми кожен день самостійно займаємося вдома з Мар’яною не покладаючи рук.  Витрачено дуже багато сил і грошей, але позитивні результати є, і ми віримо в світле майбутнє нашої дитини! За ці два роки ми вибилися з сил матеріально, адже в родині працює лише один тато.  Прошу Вас допомогти в досягненні мети для нашої молодшої дитини і поставити її на ноги», – просить мама Мар’янки.

 Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанку: 4149499113128241

 Мама: Матов Тетяна Миколаївна