Дитину готують до трансплантації кісткового мозку.

Страшна хвороба – гострий лімфобластний лейкоз – позбавила Владика світлих моментів дитинства. Вперше він захворів у два роки, тоді завдяки своєчасні допомозі вдалося побороти недугу.

«Та повернувшись додому, повноцінного дитинства не було – постійні обмеження в спілкуванні з однолітками і заборони давалися тяжко, бо дитині хотілося жити повноцінним життям, а нам хотілося уберегти його, оскільки імунетет після хімії був дуже слабкий. В шість років Владічка пішов у перший клас. Ми раділи, хоч одночасно і тривожилися. Навесні, не закінчивши першого класу, синочок знову захворів. Знову тяжкі випробування, лікарня, тернистий шлях до одужання», – розповідає мама хлопчика.

Попри всю важкість лікування хворобу вдалося здолати вдруге, але цього разу рак повернувся набагато швидше.

«В цьому році поставили діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз ІІ Рецедив. Розривається душа від болю дивлячись на на свого синочка.  Зараз проходимо лікування високодозною хімією в лікарні міста Полтава. Після другого блоку Владік ввійшов в ремісію і це дуже добре, далі потрібна трансплантація кісткового мозку, щоб хвороба більше не поверталась. Але на жаль, аналізи типування показали, що ніхто з нас не підходить Владічкі бути донором, тому лікар нам рекомендує закордонне лікування», – розповідає мама хлопчика.

Лікарня вже знайдена і готова розпочати пошук донора, але на це потрібні десятки тисяч євро.

«Звертаємось до Вас з великим проханням допомогти нам зібрати кошти і дати шанс Владіку на життя. Він вже дорослий і розуміє, що допомога людей – це безцінний шанс на життя, а його найбільша мрія- одужати!  Сподіваємося на Вашу підтримку, на Вашу допомогу та на Ваші світлі і чуйні серця», – просить мама Влада.

Реквізити для допомоги:

Карта Приват Банка 
4149 4978 6894 0075 Горгола Олександр Михайлович

https://www.facebook.com/groups/132435403830278