Один препарат коштує 200 тисяч гривень.

Головний старшина славетної 25 окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України Костянтин Краснiков має тяжке захворювання.  Діагноз: Меланома шкіри з метастазами в легенях. Йому вже провели операцію, були зроблені всі необхідні процедури і діагностика захворювання.

«Але діагноз страшний не стільки сам по собі, скільки тим, що на його лікування потрібна велика сума коштів. При даному діагнозі не ефективні ані лучова, ані хіміотерапія. Єдиний спосіб порятунку – імунотерапія», – кажуть колеги хворого.

Костянтин починаючи з 2014 року, з перших днів неоголошеної війни знаходився на передовій. Із кожного бою Костя повертався додому, весь цей час доля давала йому шанс залишитись живим, цінуючи життя. Але зараз тяжка хвороба забирає кожну хвилину дорогоцінного життя. Дружина Кості, донечки, бойові побратими звертаються до всіх небайдужих людей до допомоги.

«Шановні українці не будьте байдужими давайте разом врятуємо життя Костянтина Краснікова. На війні Божа рука відводила від нас біду, але тут врятувати Костю можут люди. Сподіваюсь дуже, що люди допоможуть врятувати мого чоловіка. Йому лише 43 роки», – просить дружина Костянтина. 

Реквізити для допомоги:

Карта Приват Банку:4731 2127 0057 6944 отримувач Краснiков Костянтин Сергiйович.