Рак повернувся вдруге після 7 років ремісії.

Автономов Микита захворів у 2010 року, тоді ще 4-річний малюк відчув сильний біль в животі і був госпіталізований. Дослідження показало, що у Микитки утворення в ложі лівої нирки.

«Операція, видалення лівої нирки і страшний діагноз: Нефробластома зліва (пухлина Вільмса) – високозлоякісна ембріональна пухлина, яка відбувається з тканин, що розвиваються нирок», – розповідає тата хлопчика.

Набравшись сил і терпіння, сім'я Нікіти почала боротьбу з цією недугою. Попереду було 12 блоків хіміотерапії. Рік лікування і довгоочікувана ремісія, яка тривала роками, але хвороба знову повернулась у травні 2017. Знову було тривале лікування і надія на подолання хвороби. 

“Ми в 2017-2018 пройшли курс лікування, Микита насилу переніс високодозну хіміотерапію і переседку кісткового мозку. Більше місяця провів у ізольованому боксі. Ми сподівалися що після такого кардинального лікування рак залишить нашого сина, але, на жаль, хвороба виявилася сильнішою. У лютому 2019 на плановому обстеженні КТ (комп'ютерної томограми) був виявлений рецидив. Микита проходить курс хіміотерапії, якщо лікування дасть результати то його можна буде прооперувати і вступати в довгий бій проти раку”, – розповідає батько хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4978 5875 2357

Автономова Ларису Вікторівну