Хлопчику потрібна негайна трансплантація кісткового мозку

Давиду Галушко за кілька місяців виповниться лише два рочки, проте життя дитини зараз залежить повністю від подальшого лікування, яке потребує більше сотні тисяч євро.

«Біда приходить тоді, коли її зовсім не чекають. Давидик наймолодший з трьох діток. Звичайна температура 37.8, яка не проходила, аналіз крові і страшний діагноз – гострий монобластний лейкоз варіант М5а, перший гострий період. Зараз малюк перебуває в Київській обласній клінічній лікарні, де проходить перший етап лікування хіміотерапію, для досягнення ремісії», – розповідають рідні дитини.

Хлопчик ще особливо і не розуміє, яке випробування випало на його долю. Після лікування хімією дитині необхідна трансплантація кісткового мозку, і проводити її доведеться за кордоном, тож потрібні більше 100 тисяч євро.

Родина Давида вже підготувала документи для МОЗ, щоб стати в чергу на лікування за державні кошти, але навіть, якщо операцію оплатить держава, вже зараз потрібно заплатити за пошук підходящого донора у світовій базі, а це – 30  тисяч доларів.

«Просимо допомогу у кожної небайдужої людини, можливо, саме ваш внесок допоможе врятувати життя малюкові», – просять рідні дитини.

Реквізити для допомоги:

5168 7450 1214 2029

Галушко Олена Вікторівна