Родина чоловіка просить про посильну допомогу.

2016 року Луценку Сергію зробили операцію на спині, гістологія прийшла з результатом – злоякісна меланома. Відтоді триває боротьба з хворобою. 

«Цього року погіршився стан мого чоловіка, у Сергія з'явилися метастази в надключичних, підключичних, пахвових і ретропекторальних лімфовузлах, була проведена операція в Національному Інституті Раку з їх видалення, після операції потрібне подальше лікування. У разі метастаз меланоми єдиним засобом, який дає надію на продовження терміну життя є препарат, вартість одного вливання становить понад 130 000 грн», – розповідає дружина Сергія.

На повний курс впродовж року потрібно колосальна сума у два мільйони, які не посильні для родини. До того ж онкологічне захворювання має і дружина Сергія.  

«Ми не є мільйонерами і не в змозі оплатити повний курс лікування, а мені дуже хочеться, щоб жив батько моїх дітей. І я розумію, що зараз вперше в житті готова стати на коліна і просити про допомогу. Благаю Вас, допоможіть. Сергій намагається нікому не говорити про свою проблему, йому соромно просити про допомогу, а я не бачу іншого виходу, і не хочу миритися з поганим результатом, тільки одужання», – розповідає дружина Сергія.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7573 2616 8111

Луценко Наталія