230 тисяч гривень коштує препарат, який доводить свою ефективність у боротьбі з хворобою.

Зараз стан Галини стабільний, але її хвороба – розсіяний склероз – вкрай підступна і погіршення може початися будь-якої миті, щоб цього не допустити потрібне лікування.

«Вперше захворювання проявилось в 2002 роцi у виглядi зорових порушень i вестибулярного апарату, а також слабкостi. Пройшла лікування в приватній клiнiцi i настала ремiсiя. Пicля цього Галина продовжила звичайне життя – має чоловiка, а також двох дiток. В 2012 роцi пiсля пологiв у Галини стався рецидив хвороби, який проявився ще бiльшь виявленими зоровими порушеннями – косоокістю i вона стала практично повністю нерухома, а також мала порушення тазових функцiй», – розповідають друзі жінки.

Тоді жінка потрапила до Центру розсіяного склерозу в м. Київ, пройшла лiкування i тепер має 3 групу iнвалiдностi.

«З кожним роком хвороба прогресувала i пicля останнього разу лiкар запропонувала такий новітній препарат, який призупиняє прогрес хвороби. Галинi пicля прийому гормонiв стає краще, отже потрiбно закрiпити цей стан, щоб не впасти в повну iнвалiдизацiю. Цей препарат коштує 233 тис. грн за 600мг. Родина просить допомоги в збору коштiв, бо сума для них досить висока» – просять друзі.

Реквізити для допомоги:

№ картки 5168 7426 0017 6477

Богатих Галина Миколаївна