Греко-католицькі єпископи закликають дотримуватися правил дорожнього руху

Синод Єпископів Греко-католицької церкви опублікував звернення, в якому  висловлює занепокоєність “кривавими жнивами” на українських дорогах та закликає вірян бути обережними.

В УГКЦ  пишуть, що поряд із жертвами війни, існує інший, для багатьох людей не усвідомлений фронт, який мало не щодня забирає безцінні людські життя осіб різного віку, статі, походження і соціального статусу.

“Ідеться про криваві жнива, які наш народ збирає на своїх дорогах. Статистика з цього приводу глибоко вражає: лише за минулий 2016 рік на дорогах України в 154 тисячах 556 дорожньо-транспортних пригодах загинуло 3 тисячі 187 осіб, а інші 32 тисячі  79 зазнали тілесних ушкоджень і травм різної важкості!” – повідомляється у зверненні Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

В УГКЦ  закликають всіх учасників дорожнього руху дуже відповідально ставитися до правил та поводитися на дорогах із взаємною увагою, пошаною та ввічливістю. Наголошують  на неприпустимості керування автомобілем у нетверезому стані.

“Пам’ятаймо, що недотримання правил дорожнього руху є не лише порушенням державного закону, а й нехтуванням Божою заповіддю «Не убий!»”, – йдеться в тексті звернення.

Зазначається, що текст звернення буде зачитаний під час богослужінь у церквах цієї неділі, 5 лютого.

 

Греко-католицькі єпископи закликають дотримуватися правил дорожнього руху

Джерело