Хлопець, який вчинив смертельну ДТП у Крихівцях, сам відтягнув тіло збитої жінки з дороги і втік додому

Як інформувала “Галка” раніше, ввечері шостого квітня у Крихівцях машина смертельно травмувала жінку – водій втік (ФОТО).

Відомо, що машина була на іноземних номерах – її з ключами у салоні знайшли за 400 метрів від місця аварії. Жінку збили поблизу нерегульованого пішохідного переходу.

Ще до півночі патрульні поліціянти змогли знайти водія Фольксвагена. За інформацією прес-служби патрульної поліції, за кермом машини був  17-річний іванофранківець. Його оперативно відшукали вдома та затримали.

“Галці” вдалося дізнатися, як пояснює свої дії слідчим юний водій. Він переконує, що перед аварією машина скидала швидкість – до попереду загорілося червоне світло світлофора. Потім лише відчув момент удару об авто – стверджує, що не бачив перед цим когось на дорозі, бо було темно і падав дощ. В шоковому стані він “докотив” машину до повної зупинки. Разом з пасажиром вони повернулися до місця ДТП, побачили там лежачу на дорозі жінку. Її пересунули до узбіччя.

Підліток пояснив, що не хотів, аби про аварію його бабуся та дідусь, з якими проживав, дізналися від поліції. Тому поїхав додому і розповів про вчинене рідним. Після цього навідалася поліція.

Він розумів, що його знайдуть, адже напередодні купив машину легально.

За інформацією “Галки”, невдовзі офіційний коментар про подію надасть патрульна поліція.

Хлопець, який вчинив смертельну ДТП у Крихівцях, сам відтягнув тіло збитої жінки з дороги і втік додому

Джерело