Жінці потрібні кошти, щоб тримати під контролем хворобу.

42-річна Кудинцова Яна з Дніпропетровщини вже 14 років живе з цукровим діабетом і долає його важкі наслідки, але це не завадило жінці окрім власної доньки-студентки, стати мамою для прийомного сина, якому немає ще і двох років.

Проте стан жінки став загрозливим для життя. Її діагноз прогресує. Ще у 2014 році Яна перенесла інсульт, 2016 – у неї була гіпоглікемічна кома.

«Сильно впав зір, хронічна ниркова недостатність, пієлоектазія лівої нирки. В 2017 році перенесла дві операції на очах. Зараз через стрибки цукру знову проблеми із зором, погіршилась робота нирок. Потрібен дуже суровий контроль рівня глюкози в крові», – розповідає Яна.

Щоб тримати хворобу під контролем потрібна інсулінова помпа. Це медичний пристрій для введення інсуліну при лікуванні цукрового діабету, а також є найкращою терапією з безперервним підшкірним введенням інсуліну.

«Вартість нової більше 100 000 грн, уживану можна купити за 20 000, але у мене і стільки немає. Дуже боюся, що діти залишаться без матері. Допоможіть мені, будь ласка», – просить Яна.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7573 5811 5170

Кудинцова Яна Володимирівна