Зараз ціна життя українки – 230 тисяч гривень

Ганні Дем’янець потрібна термінова пересадка серця та легень і цю операцію готова оплатити держава, у родини є гарантійний лист від МОЗ, клініка в Індії навіть готова прийняти дівчинку, але потрібні кошти, щоб допрравити дівчинку туди.

«Я – одинока мама, хвору дівчинку тягну самотужки.Останні півроку, після перенесеного запалення легень, стан значно погіршився. Вона стала кисневозалежна. Майже весь час дівчина проводить в реанімації, періодично в легенях збирається рідина. 8 разів перенесла пунктування. Діагноз – легенева гіпертензія та комбінована вроджена вада серця», – розповідає мама дівчини.

Родина за допомогою небайдужих сусідів і друзів дівчини зібрали необхідні кошти на купівлю апарату, який зможе допомогти дівчинці перенести політ. Та є проблема – потрібен сертифікований портативний кисневий концентратор, який дозволено для перельоту в літаках та змінна батарея до нього.

«Дуже прошу вас допомогти мені вирішити питання з концентратором.Аня дуже слабка, без нього вона летіти не зможе. Також потрібен лікар, щоб супроводжувати. Ще менше року тому пересадка була непотрібна, але ситуація змінилась.Держава швидко надала гарантійний лист, в госпіталі чекають.  Необхідна сума – 230 тис грн (концентратор зі змінною батареєю, авіаквитки та супровід лікаря.)», – каже мама Ані.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7555  2340  9338

Дем'янець Людмила Вячеславівна