У жінки діагностували рак

Ірині всього лише 36 років і рік тому її життя опинилося під загрозою, тепер жінка має нове випробування у житті.

«Коли почалася війна на Донбасі, я була на 8 місяці вагітності і через часті обстрілів і бомбардувань, ми з чоловіком і старшою донькою змушені були залишити рідне місто Горлівку і переїхати до Святогірська. Тут я народила свою другу донечку і тут ми проживаємо донині. Здавалося б можна жити і радіти, але у жовтні 2016 року лікарі виявили у мене рак молочної залози 4-я стадія з метастазами», – пригадує Ірина.

Після численних обстежень, жінці повідомили, що пухлина неоперабельна, призначили тривалі курси хіміотерапії, які вже тривають рік.

«Всі дорогі ліки доводиться купувати за власні кошти. Домогтися допомоги фондів мені не вдалося. На лікування йде більше 20000 гривень на місяць – це величезна сума для звичайної української сім'ї, тим більше, для сім'ї переселенців, що позбулися власного житла. Ресурси нашої сім'ї вичерпані. Але я знаю, що в цьому світі є небайдужі люди, які можуть допомогти! Зовсім скоро почнеться новий курс хіміотерапії. Хворобу можна зупинити, але однією без допомоги мені не впоратися.  Навіть мала допомога може врятувати мені життя! Будь ласка, не проходьте повз, адже моїм донечкам теж потрібна мама», – благає Ірина.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк 5169 3600 0071 5684

Рубель Ірина Петрівна