160 тисяч євро – попередній рахунок на лікування дівчинки

Полнці Мельник 8 років, в минулому році, в липні їй лікарі поставили страшний діагноз – Нейробластома позаочеревного простору, а саме правого наднирника, 3 стадія, тобто пухлина вже була розвинена і навіть дала метастази в грудний та поперековий відділи хребта, а також множинні метастази в кістки стегон.

Поля перенесла операцію з часткового видалення пухлини, після кількох блоків хіміотерапії пухлина знову дала швидкий повторний ріст. Далі були додаткові 4 блоки хіміотерапії. І все без змін.

Родина боїться, що донечка під час недієвого лікування втрачає дорогоцінний час, тому вони вирішили шукати порятунку за кордоном, до того ж дитині після успішного досягнення ремісії може знадобитись операція з трансплантації кісткового мозку, який також проводять за межами України. Батьки вислали документи в Білорусію, Італію та Турцію.

Шанс на порятунок погодилась дати італійська клініка, тож мама з Полею виїхати терміново туди.Поля перший блок хімії перенесла дуже тяжко, ї призначено купу препаратів, які будуть підтримувати стан здоров’я, щоб не було погіршення.

«Зараз Полі краще, вона абсолютно налаштована, як і лікарі , на позитивний результат від лікування. Чекає на наступні діагностичні обстеження та черговий блок хіміотерапії ( через кожен 21 день ). Дуже просимо допомогти зібрати кошти для лікування Полі. В сім'ї є ще одна дівчинка -сестричка Полінки- Альбіна, яка зараз живе в с.м.т. Цумань разом з бабусею і тіткою. Тато на заробітках. Сума, яку виставила клініка для сім'ї надзвичайно велика – 160 тисяч євро», – кажуть волонтери, які допомогають родині зі збором коштів.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4149439394152437 Мельник Олена.