Родина шукає лікарню, яка вилікує їхню доньку.

Лейкоз і його лікування змінили 11-річну Лізу Карпенко до невпізнання. 8 місяців тому у дитини виявили рак крові. Столичні лікарі прописали дівчинці важку хімію, щоб здолати хворобу, але організм Лізи відреагував складною алергічною реакцією – синдромом Лаєлла – алергія, за якої облазить шкіра, тріскається слизова, людина постійно відчуває біль.

Лікування лейкозу через таку реакцію довелося перервати, адже відкритими ранами покрилося 95% шкіри дитини, всі слизові і рогівка ока. Тож дівчинку перевели до іншої лікарні, щоб спочатку здолати ускладнення. Зараз Ліза під наглядом дерматологів і їй крапають препарати для підняття імунітету. Також дитина перебуває на гормональній терапії, щоб не дати хворобі прогресувати.

Батьки у відчаї, адже вони розуміють, що дитині потрібно проходити лікування, щоб здолати основний діагноз. Вони шукають клініку за кордоном, яка матиме можливість проводити лікування дитини паралельно без шкоди для її здоров’я. Родина дівчинки розуміє, що яка б країна не погодилась прийняти дитину, знадобляться десятки тисяч доларів на лікування. Тож закликають небайдужих людей долучитися до зборів, щоб не гаяти пізніше часу.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанк
4149 4978 4352 3889 Карпенко Юлія 

Або

Картка Аваль Банк

4149 5160 1176 5939  Карпенко Олександр

Більше інформації https://www.facebook.com/groups/236347883854733/