Молодого чоловіка взялися рятувати турецькі фахівці.

З квітні цього року по приїзду з відрядження у Яреми несподівано різко погіршилося здоров'я. Після здачі аналізів поставили шокуючий діагноз – гостру Т-клітинну лімфобластну лейкемію. Це означає, що його кістковий мозок виробляє незрілі кров'яні тільця – бласти, які швидко розмножуються та пригнічують вироблення нормальних клітин крові.

Ярема проходив курс хіміотерапії у львівській лікарні. Подальші аналізи показали збій в ДНК, який означає, що потрібна трансплантація кісткового мозку. Доки Ярема проходив курс хіміотерапії, тривав пошук донора кісткового мозку за кордоном. Та несподівано у юнака стався рецидив. Тож подальше лікування він проходив у київській приватній лікарні.

Лікування дуже дорого і до того ж операція, яку робитимуть в Туреччині потребує чималих коштів. Молода сім'я не може самостійно справитись з фінансовими труднощами. Тому вони вимушені просити підтримки добрих людей.

«Сума, яка потрібна Яремі для завершення хімії, підготовку до операції, пересадки, та спостереження після неї – 200 000 доларів. Наразі вже вдалося зібрати половину суми, але цього не достатньо, для того, щоб допомогти Яремі побороти рак», – кажуть рідні молодого чоловіка і благають долучитись до збору коштів.

Реквізити для допомоги:

Картки ПриватБанку 5168 7573 6807 0506 
Кіпецька Євгенія