Тепер лише дорога і небезпечна операція може подарує жінці шанс на життя

Перші симптоми захворювання у Путілової Олени проявилися в жовтні 2017 року, почала опускатися повіку правого ока.

«Спочатку я звернулася до окуліста, який направив мене до невропатолога. Було призначено лікування, а також ряд аналізів і МРТ головного мозку, яке не показало будь-яких відхилень. Після проведення лікування виявилося погіршення, а саме почалися болі в області верхньої гілки трійчастого нерва. Далі впродовж восьми місяців я зверталася з моїм захворюванням в різні медичні установи, де мені був поставлений попередній діагноз Синдром Толоса-Ханта, і призначено лікування. Мною були пройдені дві гормонотерапії, проте лікування не давало результату», – розповідає жінка.

Лише у серпні після чергового обстеження у жінки запідозрили лімфому основи черепа. Почалися ретельніші дослідження, які підтвердили онкологію – циліндрома аденокістозний рак.

«Через те, що місце розташування пухлини знаходиться в дуже важкодоступному місці фахівці в Україні та Білорусі відмовилися проводити операцію, після чого я була змушена звернутися до німецьким фахівцям, які після проведення 24.09.2018 комп'ютерної томографії на 9.10.2018 призначили проведення біопсії і передопераційних аналізів, після чого буде призначена дата операції», – розповідає Олена.

Жінка вирішила звернутися до небайдужих людей про допомогу, адже сума на подальше лікування більше 40 тисяч євро. Таких коштів у родини Олени немає, вони просять допомогти!

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 6293 9838 9775 

Путілова Олена