Обоє хлопчиків мають інвалідність

18 років тому Марина стала мамою сина Дмитрика, проте у 9 місяців дізналась, що він ніколи не зможе стати самостійним. Тоді її дитині діагностували органічне ураження ЦНС, ДЦП, тетрапарез, невробульбарний синдром, синдром грубих негативних розладів, груба затримка психомовного розвитку.

Жінка всі ці роки намагається боротися за здоров’я Дмитра. І лише за 10 років наважилася на наступну вагітність. Появу Миколки затьмарив вирок лікарів – у дитини вроджені аномалії головного мозку.

«Діагноз поставили у 8 місяців. Зараз діагноз не змінився, але перспективи у дитини є і ми віримо у краще. Всі 18 років не покладаючи рук йдемо вперед, лікувалися в Києві у різних закладах, а також Херсон, Харків, Одеса, Трускавець. Відвідуємо і зараз центри реабілітації в Миколаєві. І тільки після реабілітації у Трускавці є хороші результати у молодшого сина. Пройшли вже три курси, але четвертий курс нам просто не посилам заплатити – за лікування обох 65 тисяч гривень. Прошу всіх допоможіть діткам, не залишайтеся байдужими! Вдячні будемо будь-якій допомозі», – каже Марина.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168755515929715

ГАГАРИНОВА МАРИНА МИКОЛАЇВНА