Хлопчику потрібно виправити патологію.

Маленькому Паші немає ще і року, але він вже переніс операцію на серці, кілька реанімації і реабілітацій, зараз дитину чекає наступна операція, щоб усунити аномальний розвиток уретри, зовнішній отвір у малюка знаходиться на нижній поверхні статевого члена.

«Необхідно хірургічне лікування, уролог сказав буде проводиться операція в три етапи – по відновленню анатомічного отвору уретри і викривлення статевого члена. Операцію будемо робити в травні, тому що поки у нас алергія і не можна наркоз», – розповідає мама хлопчика.

Жінка виховує дітей сама, зібрати потрібну суму коштів за операцію у приватній клініки, яка взялася виправити патологію, зібрати не може, тому і просить небайдуих людей долучитися до збору коштів.

«Рахунок за операцію виставили і ми жахнулися, де просити допомоги ми вже не знаємо, це більше 50 тис. грн. Відкладати операцію ми не можемо, тому що відкрився свищ і дуже хворобливі відчуття, дитина плаче, після кожного сечовипускання ми миємося, щоб не занести інфекцію і зняти запалення. Просимо допомогти нам зробити операцію, щоб малюк ріс повноцінною дитиною і чоловіком в майбутньому», – просить жінка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168742711930580 Дядик Анна