Чоловіку потрібно робити трансплантацію кісткового мозку

Молодий батько Вагеник Микола, родом зі Стрия, що на Львівщині, жив спокійним сімейним життям і  разом з дружиною виховував донечку з діагнозом ДЦП.

Саме для дівчинки, яка потребує постійної реабілітації, чоловік інколи нехтував своїм станом здоров’я, бо потрібно було заробляти кошти на лікування дитини. Та ситуація стала погіршуватись і рідні наполягли на обстеженні.

«Микола для початку зробив УЗД внутрішніх органів та аналіз крові. Виявилось, що то був початок великої страшної історії. Аналізи були невтішні. Чоловіка скерували на обстеження в гематологічне відділення і після біопсії кісткового мозгу львівські лікарі запідозрили апластичну анемію, тобто стовбурові клітини червоного кісткового мозку нездатні генерувати зрілі клітини крові. У Києві підтвердився діагноз», – розповідають рідні чоловіка.

Щоб підтримати організм Миколі почали вливати тромбоцитну масу. Адже при нормі для дорослої людини 180, у Миколи був показник 8-10. Вилікувати ж чоловіка може лише трансплантація кісткового мозгу.

«Турецька клініка погодилась взятися за пересадку. Поки виставили рахунок на 97 тисяч євро. Щоправда після вдалої трансплантації чоловіка чекає довготривала реабілітація в стерильному блоці. На це рахунку поки немає. Друзі та рідні взялись за збір коштів. Та час спливає, а зібрано лише третину необхідної суми, тому близькі Миколи звертаються до кожного, хто може допомогти», – розповідають друзі чоловіка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 5168 7422 2083 3077 Вагеник Микола Сергійович