На Прикарпатті бус збив школяра

У Богородчанському районі водій буса «Опель Віваро» не зміг уникнути наїзду на хлопчика, який раптово вибіг на проїжджу частину дороги з-за автобуса, з котрого щойно вийшов.

Працівники поліції наразі детально вивчають усі обставини аварії, внаслідок якої дитина зазнала тяжких травм. Хлопчика з полі травмами доставили до обласної лікарні. За попередніми даними, учора близько 16 год 5 хв у селі Маркова 22-річний житель Снятина, який керував «Опелем», не врахував дорожньої обстановки та не обрав безпечної швидкості руху, що не дозволило йому відповідно відреагувати на аварійну ситуацію.

Зауважимо, що лише два місяці тому схожий випадок трапився у селі Гута цього ж району. Там за таких же умов в ДТП постраждала також 10-річна дівчинка. Тож працівники поліції нагадують усім пішоходам, що перед виходом на проїжджу частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об’єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються. Також правоохоронцізакликають дорослих учасників дорожнього руху дотримуватисявстановлених правил та нагадувати про безпечну поведінку на дорозі дітям, зокрема про те, що пішоходам забороняється раптово виходити чи вибігатина проїжджу частину, в тому числі на пішохідний перехід.

 Інформує Відділ управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області.

На Прикарпатті бус збив школяра

На Прикарпатті бус збив школяра

На Прикарпатті бус збив школяра

Джерело