На Прикарпатті кожні 88 годин у ДТП помирає людина, – правоохоронець

Сьогодні, 4 травня в Івано-Франківську відбувся брифінг правоохоронців із Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Стосувалася зустріч четвертого глобального тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме в усій країні з 8 до 14 травня.

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника обласного ГУ НП полковник поліції Андрій Прусак розповів, що у ДТП в Україні щороку потрапляють тисячі людей. Тому поліція працює над тим, щоб навчати населення поведінці на дорозі, пояснювати важливість світловідбиваючих елементів на одязі, велосипедах тощо.

“Ми також плануємо провести день зниження швидкості, флешмоби, такими діями ми хочемо достукатися до людей і дати зрозуміти, як важливо себе правильно вести на дорогах”, – зазначив Андрій Прусак. Зокрема, в області одним із основних напрямків діяльності є недопущення травматизму на дорогах, тому ми співпрацюємо з патрульною поліцією, аби зробити безпечними дороги”.

Начальник відділу автомобільно-технічної інспекції та нагляду за станом доріг управління превентивної діяльності Іван Петричук розповів, що в Івано-Франківській області з початку 2017 року сталися 122 ДТП з потерпілими, де 28 людей загинуло.

“Майже кожні 15 годин стається аварія, і кожні 88 годин людина помирає. Найбільше ДТП – на Коломийщині, Галичі, Долинщині та Снятинщині”, – сказав Іван Петричук.

Він розповів також, що у 5 ДТП загинули 6 людей і більше 40 – травмувалися, переважно це дорожньо-транспортні пригоди за участі автобусів. Часто травмуються також діти – від початку року двоє дітей загинули і 36 – травмовані, інформує ГК.

На Прикарпатті кожні 88 годин у ДТП помирає людина, – правоохоронець

Джерело