Дівчинці потрібна операція в Сербії.

26 вересня 2014 року на світ з'явилася Настенька – другий і бажана дитина в сім'ї Дахно. Та радість була затуманена діагнозом крихітки – екстрофія сечового міхура. Це важка вада  розвитку в урології, при якому відсутня передня стінка сечового міхура і відповідна до неї черевна стінка.

«За 4,5 року було проведено 5 багатогодинних пластичних операцій, остання була проведена в 2017 році. Протягом цього часу у нас постійні запалення, хронічний вторинний пієлонефрит атакує щомісяця, тому раз на місяць ми лежимо в лікарні – крапельниці тимчасовий порятунок, антибіотики в дуже великій кількості лише на час полегшують стан донечки. Зараз Настюша не може утримувати сечу, тому що сечовий міхур не виконує своїх функцій і не росте», – розповідає мама дитини.

Операцію, щоб це виправити можна буде провести лише за два роки, але поки у дівчинки двосторонній гідронефроз і рефлюкс (відтік сечі назад до нирки) 3-4 ступеня і якщо це не виправити, дитина втратить нирку. Сербський лікар, який веде дитину, може провести потрібну операцію.

«Всі кошти родини йдуть на памперси і на щомісячні ліки, щоб зняти запальний процес, на УЗД і обстеження. У сім'ї працює тільки чоловік, я ж постійно з донечкою проводимо в лікарнях. На жаль, весь сімейний бюджет вичерпано, ми звертаємося до небайдужості добрих людей і просимо допомогти на майбутню операцію, корекція рефлюса вартістю 1000 євро. Настюша хоче бути як всі дітки, гуляти на майданчику, ходити до садочку, але через постійні запалень їй доводиться проводити своє дитинство в лікарняних стінах», – розповідає мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанку № 5168757351962305

Оформлена на маму Насті – Дахно Юлія Георгіївна