У хлопчика генетичне захворювання, яке спотворює його кістки.

Мама Кудровського Микити просить допомоги у лікування її сина, який страждає через генетичне захворювання – екзостозну хондродисплазію (остеохондрома). Через хворобу на кістках в зоні активного зростання у Микити виростають хрящові нарости, які згодом перетворюються на кістки і можуть перерости в злоякісні.

«Ростуть нарости, поки росте скелет, це до 26 років. Через хворобу йде деформація скелета. У Микити вже нога на 2 см коротша за іншу, рука – на 4 см, до того ж, ліва рука не повністю функціонує», – розповідає мама Микити.

У квітні 2019 року хлопчику провели першу операцію з видалення екзостоз в тазостегновому суглобі. Але це лише початок, далі йому потрібно ще щонайменше 7 операцій. Найближча планується вже за кілька днів. Звичайно, що фінансово потягнути таку кількість операції родина Микити, на жаль, не може. Тому вони просять про фінансову допомогу.

«Операція призначена вже на 25 червня. Йому планують видаляти 5 екзостозів на правій нозі, ставити пластини на зону росту кісток для того, щоб друга ніжка доросла, і за допомогою пластин так само вирівнюються кістки. Пластини, ліки, апарати, наркоз, палата, реабілітація – це все коштує грошей. На цю операцію знову необхідно 3000 тисяч доларів. На всі операції потрібна сума понад 20 000 тисяч. Для моєї родини це величезна сума. Микиту я виховую сама і оплатити всі операції не маю можливості. Я прошу про допомогу, для поліпшення якості життя моєї дитини, щоб він міг ходити до школи своїми ногами, без милиць, вчитися і здійснив свою мрію стати конструктором», – просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанка 5168 7573 7676 1104 
Картка  Monobank 5375 4141 0626 5571 

Кудровська Марія