Дівчинка має спадкову хворобу, через яку вже десятки разів була оперована.

Жиліна Софійка знову вимушена лягати на операційний стіл через свою важку недугу. Операцію мусять проводити за кордоном, тож через великі витрати родина мусить знову звертатись по фінансову підтримку до добрих людей.

Софійці був поставлений діагноз в 2007 році – Нейрофіброматоз 1 типу. У дівчинки можуть утворюватися пухлини по всьому тілу.

«Все почалося в 2006 році, з маленької шишечки на правій гомілці. Лікарі довго не могли поставити діагноз і взяли Софію на операцію. Після операції виявилося, що кістка не зростається. Було проведено інтрамедулярний остеосинтез. І лише після цього був встановлений діагноз. На сьогоднішній день Софія перенесла близько 30 операцій на правій нозі. Була зачеплена зона росту і тепер права ніжка на 17 см коротша за ліву. Софія змушена постійно носити ортез, але у висоти ортезов теж є межа, а дівчинка все ще росте», – розповідають рідні дитини.

До того ж, приблизно 3 роки тому в області п'яти лівої ноги знову з'явилося новоутворення. Воно турбує при ходьбі і деформує стопу, спричиняє біль у дитини. Тож лікарі рекомендують видалити пухлинку. Також стоїть питання про необхідність ампутації правої ноги з наступним протезуванням.

Та поки родина збирає більше 7 тисяч доларів, щоб провести операцію.

«Операція призначена на 21 січня 2019 і у батьків залишилося зовсім мало часу, щоб зібрати необхідну суму. А далі тягнути вже нікуди. Дитину турбують болі в лівому коліні через деформацію його через неправильний розподіл навантаження, болі в області нейрофіброми лівої ноги, болі в спині через деформацію хребта», – розповідають рідні дитини.

Реквізити для допомоги:

Рахунок: 29244825509100

Банк одержувача: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”, Київ, Україна

ЄДРПОУ одержувача: 14360570

ЄДРПОУ банку: 14360570

МФО: 305299

№ картки 5168 7573 8670 1819

ЖИЛІНА ІННА ІГОРІВНА