Посилена реабілітація може позбавити дитину болю

Ганна народилася з сильною асфіксією без ознак життя, тож свій життєвий шлях вона розпочала з реанімації, де її врятували, але лікарі говорили, що Анюта не зможе навіть самостійно їсти.

«Нам пропонували відмовитися від дитини-інвалід, та ми не здалися. Додому ми потрапили вже в 2 місяці. Зараз багато всього позаду, ми як і раніше боремося з хворобою через біль і сльози. Півроку тому нам поставили діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія зі стійкими вираженими руховими порушеннями. GMFCS V.  Через сильну спастику м'язів, кістка правого стегна змістилася. До основного діагнозу додався вивих правого і підвивих лівого стегна. В майбутньому нас чекає дуже складна операція. Щоб знизити її ризик, дитині потрібна постійна реабілітація», – розповідає мама дівчинки.

Спастика наростає з кожним днем, не даючи м'язам і суглобам дівчинки розвиватися, дівчинка страждає через болі.

«Зараз нам 3 роки. Ми вміємо тримати голівку, перевертатися і сидіти з опорою на руки. Дуже хочеться побачити перші кроки доньки. Моє серце радіє, коли я бачу навіть малі зрушення в розвитку моєї донечки. Просимо всіх небайдужих людей допомогти поставити нашу Ганну на ноги», – просить мама Ганусі.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 4149 4978 6248 4237 мама, Пархоменко Лілія Вікторівна