Під час Хресної ходи в’їзд на площу Ринок буде обмежений

В Івано-Франківську збираються  закрити в’їзд у середмістя з боку вулиці Старозамкової на час проведення загальноміської Хресної дороги у неділю, 2 квітня.  

Про це йшла мова на оперативній нараді у міськвиконкомі 29 березня.

Очільник патрульної поліції Дмитро Міхалець попросив повідомити всі транспортні служби про обмеження руху, щоб громадський транспорт не спричинив колапсу на вулицях Івано-Франківська.

Також він запропонував перекрити в’їзд у середмістя з боку платного паркінгу через шлагбаум на Старозамковій.

Міський голова Руслан Марцінків пропозицію підтримав, проте сказав, що мешканці центральної частини можуть підняти скандал.

Заступник міського голови Олексій Кайда зауважив, що йдеться про обмеження в’їзду на кілька годин, слід повідомити мешканців про графік.

Нагадаємо, загальноміська Хресна Дорога почнеться 2 квітня о 13 годині. Раніше патрульна поліція попередила  про перекриття руху транспорту та обмеження його паркування за маршрутом ходи.

До 17:30 рух автотранспорту буде перекритий за маршрутом: Церква Царя Христа (вулиця Незалежності, 181) – вулиця Незалежності – Вічевий Майдан – вулиця Галицька – Архікатедральний і Митрополичий Собор Воскресіння Христового УГКЦ. Рух громадського транспорту на вказаний час буде обмежений.

Для в`їзду у центральну частину міста з боку вулиці Тисменицької можна буде скористатися вулицями Івасюка та Микитинецька.

 

 

 

Під час Хресної ходи в’їзд на площу Ринок буде обмежений

Джерело