Дороге лікування не під силу для родини хлопчика.

В 3-річному віці у Поліщука Юри виявили пухлини головного мозку (нейробластома).

«Було проведенно шість хіміотерапій. Шість тижнів променевої терапії. Три операції. Шунтування, видалення гематоми. В 2013 році почалися перші напади симптоматичної епілепсії. Чотири роки боролися з епілепсією безрезультатно. Були вимушені знову втрутитися і прооперувати головний мозок. Зробили надважку операцію, яка погіршила стан рухів дитини. Ще біль активно почав розвиватися гемопорез. Зараз дитина частично паралізована», – розповідає мама хлопчика.

Відтоді батьки дитини намагаються покращити його фізичний стан, але коштів на необхідну реабілітацію катастрофічно не вистачає.

«Дитина має також гепатит Б, який потребує коштовного лікування. Вартістю 144 тисячі гривень. Юра потребує постійної реабілітації, так як зовсім не росте без гармону росту. У дитини гемопарез. Лікарі радять хоча б один раз на два місяці проходити двотижневий курс (массажу, лфк, басейну) який коштує понад 20.000гр. Щоб хоч якось підтримати повноцінний розвиток хлопчика. Тому вимушена благати Вас про допомогу. Так як все що в нас було, за вісім років, ми вже витратили. А коштів, що я отримую по інвалідності ледве вистачає на їжу, не говорячи вже про лікування», – каже мама Юрка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 2249 7027

Поліщук Людмила