У дитини майже не функціонує права ручка

Валентина Гнатишин народжувала свою доньку Ганну у важких пологах. Жінка впевнена, що вади зі здоров’ям її дитини спричинили некваліфіковані дії працівників медзакладу.

 «Дитина закричала, проте мені її не давали. Підійшла лікар і повідомила, що я неправильно народжувала і покалічила свою дитину. Що вона не дихала одразу і в неї з моєї вини не працює рученька. І невідомо, що буде з головою. Від цих слів в мене ледь не розірвалося серце. Мені здалося, що я під гільйотиною. Переконана, що це непрофесійна лексика лікаря в такий момент», – розповіла мама дівчинки.

Перші дні життя крихітки і самої мами були важкими. Чимало досліджень, перевірок, аналізів в різних лікарнях. Врешті крихітку відправили на домашнє лікування, з рекомендаціями подальших реабілітацій.

«Знайшла фахівця, який вправив їй шийний хребець, почав робити масажі і дитинка почала вирівнюватися. Нерухомою залишається тільки права ручка, адже під час пологів розірвано нерв», – розповідає мама дитини.

Надалі родині Ганни довелося пройти кілька надскладних процедур, щоб рука дівчинки все ж почала функціонувати і певні результати за ці два роки є. Дитина вже може підіймати руку на 40-50 градусів. Проте цього дуже мало і потрібно продовжувати реабілітацію, але батькам все важче знайти кошти на оплату лікування, вони просять небайдужих людей долучитися до збору коштів.

Реквізити для допомоги

ПриватБанк

5168 7426 0336 4757 Гнатишин Валентина

https://www.facebook.com/valentyna.if