Допоможіть хлопчику пройти потрібне лікування

Через діагноз наслідки перинатального гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС, синдрому спастичного тетрапатезу, а також судомного синдрому, маленький Караянц Нікіта потребує постійної реабілітації.  

«Єдиним шансом на здорове повноцінне розвиток і життя, за рекомендацією лікарів, стало проходження реабілітації в клініці відновного лікування. Уже після проходження першого курсу у Нікіти почала простежуватися позитивна динаміка. Зважаючи на це, ми через місяць повторно вирушила до Трускавця. Проте, лікування виявилося не тільки ефективним, але і досить дорогим, що стало не під силу нашій родині», – розповідає мама хлопчика.

Нікіті за кілька місяців виповниться лише два роки, тож організм дитини зараз гарно піддається коригуванню, лікарі констатують, що якщо вчасно і регулярно проводити реабілітацію, малюк матиме цілком повноцінне життя.

«У Нікіти дуже погана координація, за рахунок спастики він не може утримати рівновагу і почати сидіти і ходити. Він дуже старанний хлопчик, і намагається з усіх сил. Він уже не хоче лежати, тільки сидіти і топати, але, на жаль, поки тільки з підтримкою. За всі курси він став більш витриманим, сильним, і постійно намагається сісти сам, у всю грає іграшками, і розвивається як може. Але без вашої допомоги він не впоратися. Допоможіть, будь ласка, поставити нашого синочка на ноги», – просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149439106935160 Караянц Наталія Сергіївна.