Молодому чоловіку потрібно щомісяця 200 тисяч на реабілітацію.

До редакції ТСН.ua звернулась мама молодого чоловіка Ярошевского Андрія Любов, який потрапив під колеса авто у Одесі і став прикутим до ліжка.

«Водій автомобіля (дівчина) і пасажир, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, загинули. Дякувати Богу, мій син залишився живим і був доставлений в лікарню з численними травмами голови, переломами ребер і правої руки. Тиждень він перебував у реанімації в комі, після чого і був переведений у відділення нейрохірургії, де і перебував майже 4 місяці», – пригадує Любов.

Також у Андрія виникли проблеми з легенями, але не зважаючи на це молодий організ відгукнувся на лікування, Андрій вийшов з коми і почав повільно відновлюватись, навіть був виписаний додому на реабілітацію, проте проблеми з легенями все ж повертають Андрія до лікарні.

Перші ж результати після спеціалізованого лікування у приватній клініці показали, що Андій може повернутися до цілком нормального життя. Було проведено додатково дві операції, щоб прискорити відновлення. Тепер потрібні інтенсивні і безперервні заняття. Андрій до них готовий, але не вистачає коштів.

«На жаль, моє фінансове становище не дозволяє мені оплачувати лікування і реабілітацію за 200 тис. грн. на місяць. Тому і звертаюся до вас, допоможіть врятувати сина і дати йому можливість в свої 25 років жити повноцінним життям», – просить мама Андрія.

Картка ПриватБанку:4731 2191 1642 7596 Ярошевська Любов Василівна