Малюку потрібна операція на вушко

Артур Савицький, якому ще немає і 4 років витримав вже чимало випробувань з першої ж хвилини свого життя. Хлопчик з’явився на 42 тижні вагітності через кесарів розтин, хлопчика стискала пуповина і почалося кисневе голодування. Тож перші дні життя малюк провів у реанімації, а вже після виписки почалися нові випробування.

«На другу добу вдома почалися судоми, термінова госпіталізація, в лікарні по 3-4 тижні, але ніхто не розумів що з ним. У 6 місяців у дитини виявилося відшарування сітківки. Оперувалися в Польщі в 7 і 8 місяців, але не допомогло, у сина тотальна сліпота, немає навіть світлосприйняття. Потім знову по лікарях і кабінетах, адже дитині 3 роки, а він не ходить, лікарі в один голос твердять, він же не бачить, ось і не ходить… Дізнатись правду допоміг випадок протяг, яким вибуло скло в дверях, всі діти перелякались, а він як грав іграшкою так і продовжував гратись. Після цього я зрозуміла, що він нічого не чує, і зір тут ні до чого», – пригадує мама Артура.

Побоювання мами підтвердились, щоб повернути малюку слух, його терміново прооперували – поставили кохлеарний імплант, який дає змогу дитині чути.

«І ось довгоочікувані і позитивні зрушення в розвитку дитини – почав сам сидіти, повзати, вставати на ніжки, вимовляти звуки, але на черговий реабілітації, знову нас приголомшили –   потрібно прооперувати друге вушко, адже для незрячого дитини одного мало, він не розуміє звідки звук і губиться в просторі. Державою не передбачена друга операція за бюджетні гроші, сказали збирайте самі. Ціна близько 30 тисяч євро. Сума непосильна для мами з трьома дітками. Дуже сподіваюся на допомогу не байдужих людей. Вірю, що мій середній синочок може бути звичайною дитиною, адаптованим до зовнішнього середовища, хоч і не зрячим», – каже мама Артура.

Реквізити для допомоги:

Карта Приват Банк

5169 3600 0542 8341 Савицька Ірина.