Лише два місяці тому чоловік дізнався про свій діагноз.

Наприкінці вересня 2018 року у Гаврасьєва Віталія з’явилися симптоми подібні до сильного отруєння – рвота, різкий біль в ділянці живота. Це змусило чоловіка звернутися в лікарню. В лікарні, після проведення необхідних обстежень лікарі повідомили, що у нього рак кишківника 2 стадії.

«Лікарі негайно призначили операцію з видалення пухлини та 4 курси хіміотерапії. За словами лікарів, вони утримуються від будь-яких однозначних і точних прогнозів щодо лікування, але кажуть, що є чималий шанс  на одужання, після проведення 4 курсів хіміотерапій. А після проведення вищевказаного лікування, необхідно буде проходити  довгострокове відновлення для усунення негативних наслідків», – розповідають рідні Віталія.

Зараз чоловік вже після операції пройшов один курс хіміотерапії, щодня доводиться приймати ліки для підтримки роботи внутрішніх органів. Родина вичерпала всі свої заощадження.

«Терміново, для продовження лікування необхідно не менш 100 тисяч гривень. Я, його матір, інвалід 2 групи, чорнобилець 1 категорії не можу зібрати самотужки таку чималу суму коштів, тому й звертаюся до всіх, хто небайдужий до чужого горя.   Допоможіть, будь-ласка, я та мій син будемо безмежно вдячні всім за допомогу», – просить мама Віталія.

Реквізити для допомоги:

Картка Ощадбанку: № 5167 8020 0181 5263  

Гаврасьєва Людмила Степанівна