За два тижні дитині потрібно назбирати 28 тисяч євро.

7 грудня минулого року у хлопчика почалось посмикування нижньої губки і батьки одразу звернулись до лікаря, який призначив лікування. Тимчасово посмикування припинилось, а 27 грудня 2018 року розпочались судоми, і з того дня вони не  припиняються.

«Його госпіталізували в Сумську обласну дитячу клінічну лікарню, потім він був в інституті нейрохірургії ім. Ромоданова, потім – в міжнародному центрі нейрохірургії, потім  в Охматдиті, що стало останньою краплею: симптоматика наростає, стан гіршає,  а діагнозу немає. Тож, батьки з дитинкою поїхали для встановлення діагнозу та лікування до Німеччини. На  сьогодні наш діагноз – енцефаліт Расмуссена. Хвороба дуже рідкісна і підступна. В Україні вона майже не лікується, тому на сьогодні хлопчик в тій країні, де це лікують оперативно», – розповідають рідні дитини.

 Вже витрачено близько одного мільйона власних та запозичених коштів  на діагностику та лікування в Україні. Зараз для проведення операції  за кордоном за два тижні родині Тимофійка необхідно зібрати 28 тисяч євро.

«Дякую за розуміння та Вашу людяність від усього серця, адже від вашої допомоги в якійсь мірі залежить життя нашої дитинки. Я щиро дякую за кожну гривню, яку ви відправите на картковий рахунок Тімошкіного тата», – кажуть рідні малюка.

Реквізити для допомоги:

ПАТ КБ «ПриватБанк»

МФО 305299

КОД 14360570

р/р 29244825509100 

№ картки 5168 7427 1329 3888  

Терновий Олег Іванович