Хлопчику потрібна закордонна діагностика.

Владику Кириченку з Полтавщини всього чотири року, але він вже вміє зовсім не по-дитячому любити і цінувати життя. Мрії у хлопчика теж не про нові іграшки і забави – мріє перемогти страшний недуг і бути здоровим.

У 2017 році у Владика почалися проблеми зі здоров’ям. Малюк пройшов численні обстеження і аналізи, в результаті яких лікарі діагностували доброякісну пухлину нирки. Думки лікарів розійшлися, одні радили робити хіміотерапію, інші просто спостерігати за новоутворенням.

У липні 2017 року Владику видалили нирку. Проте на цьому страждання його не закінчилися. Через рік у малюка почала сильно боліти спина, обстеження виявило новоутворення в лопатці. Лікарі направили дитину в Національний Інститут Раку, де був озвучений страшний діагноз – саркома Юінга. Влад пройшов три блоки хіміотерапії, проте бажаного результату це не дало.

«Додаткові аналізи показала, що пухлина в нирці і лопатці ідентичні. Попередні дослідження показали, що у хлопчика світло клітинна саркома. Тобто перший етап лікування був неправильним. Випадок Владислава доволі рідкісний, тож родина малюка вирішує їхати до Ізраїлю, де йому мають провести діагностику, лише її вартість буде сягати 5 тисяч доларів.  Родина, яка вже вичерпала всі матеріальні ресурси, просить небайдужих людей допомогти коштами, щоб Владик міг поїхати на обстеження та пройти лікування, яке назначать ізраїльські лікарі», – просять друзі родини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7573 9087 7316 Кириченко Віта

Додаткова інформація в групі допомоги Владиславу https://www.facebook.com/groups/279338006341040/