Дівчинка народилась передчасно і триває боротьба за її життя

Мама новонародженої  Маргаритки інвалід з дитинства – у неї фосфат діабет та хвороба нирок. То ж через діагнозу за вагітністю уважно спостерігали. Проте все ускладнював сильний токсикоз, мама кілька разів лежала на збереженні.

«Два тижні тому почав різко підвищуватися тиск і були призначені препарати, але видимого результату це не дало. Поклали в лікарню на збереження. У лікарні знову стало погано. Мені дали таблетку і все … далі я нічого не пам'ятаю, прокинулася немає ні животика, ні крихітки, дуже злякалася», – розповідає жінка.

Позаплановий кесарів і Маргаритка з'явилася на світ з вагою 1 кг 300 грам . Дівчинка сама не дихає і проблеми з кишечником. Малеча в реанімації в клініці Руднєва.

«Батькам дали перший список на тисячі гривень і це всього на пару днів. Таких грошей у родини немає і мама зараз теж в лікарні після кесарів на іншому кінці міста. Тато розривається між мамою і Маргариткою. Дівчинка буде в лікарні ще більше місяця. Лікування дуже дороге. Будь ласка, допоможіть маленькому сонечку вирости і подолати всі труднощі на шляху до щасливого дитинства», – просять волонтери.

Реквізити для допомоги:

Приват банк 5168742214001772 Борзова Оксана