Рак крові більше року не дає хлопчику мати звичайне дитинство.

Батьки забили на сполох, коли помітили, що у 8-річного Андрія зник апетит і він став менш активним, батьки звернулись до лікаря, де хлопчику діагностували ангіну і почали лікування.

«Були скачки температури, ввечері мога на декілька годин підіймалась до 37,8 а потім спадала знову до 36,6 без вагомих  причин, горло сина не турбувало, та ми все лікували ангіну. Потім по тілу почали зявлятися маленькі синячки розміром з 10 копійок і з кожним днем їх ставало рясніше і рясніше. І ми знову звернулись до лікарні, де зробили аналіз крові і з’ясували, що у Андрія 246 лейкоцитів в крові при нормі 7-10», – доповнює розповідь тато хлопчика.

Ретельне обстежання показало не лише збільшення лімфатичних вузлів в районі шиї, а щей набряки внутрішніх органів. Додаткові аналізи констатували у дитини рак крові – лімфобластний лейкоз Т-клітинного типу.

«Син проходив лікування з 9 лютого 2017 року до березеня 2018. Далі вдома Андрій приймав підтримуючу хімію і все було добре. Та вже у вересні 2018 хвороба повернулась і в нього констактували надранній рецедив. Зараз він знаходиться на стаціонарному лікуванні і пройшов перший блок хімії. «Охматдит» дав нам заключення, що нам потрібне лікування за кордоном, бо врятує його лише трансплантація кісткового мозку, вартість якої починається від 55 000 доларів. Цю суму моя сім’я не в силах назбирати, тому і звертаємось про допомогу», – каже батько хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4991 1610 7051

Савченко Олег