Родина потребує вашої допомоги

Аліса народилася на 27-му тижні вагітності з вагою 960 грамів за допомогою Кесаревого розтину, який був вимушеним і необхідним у зв’язку з тим, що у мами дівчинки був рак нирки. «Передчасні пологи були вимушені, вони були дуже необхідними для того, щоб врятувати нас обох. Я була в критичному стані, виявили пухлину в нирці в мене. Злоякісну ракову пухлину», – каже мама дівчинки.

Аліса знаходилася в дитячій реанімації 3,5 місяці. Півтора місяці на штучній вентиляції легенів. Довгий час, навіть після виписки з лікарні годувалася через зонд. “Наша дівчинка ще до року пережила дві операції. А після виписки з лікарні – регулярні реабілітації, безперервна лікувальна фізкультура. Неврологи, педіатри та нейрохірург – усі спеціалісти, до яких ми зверталися, рекомендують робити акцент на реабілітації, чим ми і займалися з моменту виписки», – розповідає мама Аліси.

Зараз дівчинці вже більше трьох років, але вона не ходить, не розмовляє, самостійно не сидить, а лише з опорою.

«Завдяки наполегливості, попри усі діагнози, ми досягли певних результатів, але для того щоб досягти більшого, потрібно пройти лікування в Китаї. Там дуже сильна реабілітація, яка дає хороші результати.  Один курс лікування для Аліси коштує 12063 $. Рекомендована кількість курсів на рік – 3. Для досягнення максимального результату рекомендується 6 курсів. Це – 72378$. Для нас це надто велика сума, щоб справитись самотужки.  Чим більше курсів лікування ми пройдемо, тим більше шансів матимемо на те, що Аліса зможе ходити і хоча б самообслуговуватися», – каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку
5168 7422 2858 7428

Бакалейко Альона Іванівна

https://www.facebook.com/groups/406891286776821/