Дівчина зараз бореться з наслідками важких травм.

22-річна Анатольєва Юлія 30 листопада 2018 року по дорозі на роботу потрапила в ДТП. Внаслідок аварії була пошкоджена вся ліва частина тіла, сильний забій головного мозку, забій обох легенів, розрив селезінки, яка в цей же день була оперативно видалена, переломи ключиці, лопатки, численні переломи ребер та тазу.

«Так як сильно постраждала ліва частина мозку, через два тижні у реанімації була проведена трепанація черепа з метою декомпресії, бо була загроза збільшення набряку мозку. В комі Юля знаходилась два тижні, в реанімації загалом 52 дні. З 21 січня вона знаходиться в відділенні нейрохірургії. Наразі без ознак явної свідомості. Але Юля уже почала по маленько пити з горнятка і в неї добре виходить. З кожним днем все більше і більше починає реагувати, бо, коли мама до неї говорила, то Юля уважно її слухала, розглядала ніби все добре розуміє. Коли ж мама відійшла і попросила подивитися на неї, то Юля на її прохання повернула голову і уважно слухала», – розповідають друзі дівчини.

Все лікування яке було потрібне у відділенні нейрохірургії дівчина практично завершила, тепер її чекає пластика черепа та реабілітація, на яку бракує коштів.

«Реабілітаційний центр, який бере в такому стані на реабілітацію є, але сума для нас непідйомна, бо вартість доби 4100 грн. Мінімум 4 місяці обійдеться близько 500000 грн. Збір коштів проводиться в соціальних мережах, був репортаж на львівському ТВ, але все ще зібрано недостатньо. Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу,бо дуже хочемо щоб наша донечка повернулася до повноцінного життя», – каже мама дівчини.

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанк:  5168 7573 8735 9476
Анатольєв Віталій Юрійович

https://www.facebook.com/groups/277957336474052/