Дівчині потрібні коштовні ліки

Знайомі, друзі і близькі люди Ткаченко Наталії звертаються до небайдужих людей з проханням допомогти зібрати кошти для  лікування дівчини.

Ще й 2015 році у неї діагностували рак лімфовузлів (лімфома), що характеризується збільшенням лімфатичних вузлів і пухлинним ураженням різних внутрішніх органів, які піддаються безконтрольному скупченню “пухлинних” лімфоцитів. 

«Два роки тому від раку померла її мати, а тепер і сама Наталія бореться із цією недугою, у неї залишився лише батько та тітка, якіщосили намагаються підтримувати її. Рідні зверталися до багатьох фондів, але там, через велику чергу, їм не можуть допомогти. Близькі Наталії не можуть самостійно зібрати відповідні кошти на хіміотерапію, завдяки якій можна врятувати життя нашій подрузі. Дуже просимо усіх надати фінансову допомогу, необхідну для проведення хіміотерапії», – просять друзі дівчини.

Наразі Наталю будуть лікувати завдяки препарату, який їй дадуть безкоштовно за умови, що першу дозу вона придбає за власний кошт.  Ціна питання – 115 тисяч гривень. Дівчина у важкому стані, тож лікування потрібно розпочати негайно.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 

Номер рахунку – 5168 7553 2531 8596

Ткаченко Наталія Володимирівна