Дитину лікують від раку крові.

Життя 2-річної Веронічки змінилося у липні 2018 року, коли у дитини почала підвищуватись температура тіла, животик став як барабан, почали з'являтися без причини синячки на ніжках.

Батькам крихітки довелося звернутись до лікарів, які запідозрили у дитини рак крові, тож на дообстеження направили вже до відділення гематології ОДКБ р Дніпро.

«Після проведення аналізів підтвердилося найгірше, діагноз: гострий лімфобластний лейкоз, Т-лінійний. Тож з початку серпня було розпочато лікування. Перший протокол (перша частина лікування) хіміотерапії Вероничка встигла побувати в реанімації. В першу ремісію не ввійшли і через це призначили після першого протоколу 6 ХР-блоків високодозової хімії», – пригадує мама дитини.

Та найгірше, що на другому блоці почалася алергія на препарат хіміотерапії. Тож препарат потрібно інший.

«Він більш дорогий  – 4600 євро за 1 упаковку (потрібно 5 упаковок для повноцінного проходження лікування) .Крім цих ліків потрібні кошти для інших препаратів, для лікування і відновлення після хіміотерапії», – розповідає мама дитини і просить небайдужих людей зголоситися допомогти їм врятувати донечку.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку: 4149 4978 6191 8128

Ткаченко Олександр